BE7


"Z firmą BRES współpracuję od ponad dziesięciu lat. W naszych kontaktach zawsze spotykam się z kompetencją, miłym traktowaniem i, co najważniejsze, z oferowaniem pełnej pomocy w jakichkolwiek problemach związanych z księgowością i podatkami. Nawet w sytuacjach, gdy potrzebne jest mi wsparcie w skomplikowanych sprawach (np. prowadzenie księgowości w dużych projektach unijnych) BRES służy pomocą i rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają już uznaną pozycję na rynku.".

Adam Diakowski
Dyrektor Kreatywny

WITHART

 "Współpraca mojej firmy z Biurem Rachunkowym BRES układa się bardzo dobrze od trzech lat. Bardzo sobie cenię solidność i profesjonalizm kadry pracowniczej. Dzięki temu, że Biuro zajmuje się całokształtem księgowości mojej firmy tj. rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i wszystkimi problemami z tym związanymi, więcej czasu mogę poświęcić na sprawy związane z istotą mojej działalności. Profesjonalizm i solidność jest godna polecenia nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym mającym problemy prawne.".

Paulina Trędowska
Vice Prezes Zarządu

ONLYBRAND

 

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Rachunkowym BRES. Pracownicy i właścicielka firmy są zawsze chętni do pomocy — zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych. Fachowość, otwartość na klienta, przystępna cena... jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem!".

 


Lidia Piotrowska
Dyrektor Zarządzający

MOYHA

"Biuro Rachunkowe BRES współpracuje z nami od 2014 r. i świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu rachunkowości i księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Biuro reprezentuje nas również we wszelkich formalnościach związanych z Urzędem Skarbowym i ZUS. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby."

 

Magdalena Jasińska
Brand Manager

PULSAR

"W 2004 roku, wybraliśmy BRES jako Partnera do prowadzenia strategicznych z punktu widzenia firmy spraw księgowo płacowych naszej spółki. W 2012, usatysfakcjonowani bieżącą współpracą, powierzyliśmy dodatkowo do obsługi BRES drugą firmę. Praca z biurem rachunkowym BRES to praca z profesjonalnym, doświadczonym i stale podnoszącym swoje kompetencje Partnerem. Szczególnie cenię sobie wychodzenie z inicjatywą i szukanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla mojego biznesu na ciągle zmieniającym się rynku polskiego biznesu. Polecam korzystanie z usług BRES. To solidny partner, na którym można polegać w każdej sytuacji."

Robert Kwasigroch
Wice Prezes Zarządu PULSAR Sp. z o.o.

Neava Poland

 "Oprócz rzetelnego prowadzenia pełnej dokumentacji księgowej naszej spółki, ksiąg rachunkowych oraz sporządzania comiesięcznych raportów finansowych dla naszej centrali w Szwecji w języku angielskim, BRES Księgowość i Podatki świadczy dla nas również kompleksowe usługi kadrowo-płacowe. Zawsze również możemy liczyć na wsparcie i porady wykraczające poza zakres bieżącej obsługi. Niniejszym pragnę wyrazić uznanie dla pracowników firmy za bardzo wysoką jakość świadczoych usług, fachowość, rzetelność, profesjonalizm oraz terminowość."

 

Oksana Wojtkiewicz
Managing Director Neava Poland Sp. z o.o.

 

Pragnę wyrazić podziękowania dla Biura Rachunkowego BRES, za bardzo wysoką jakość oferowanych usług, terminowość, fachowość oraz niepowtarzalnie przyjazną atmosferę, której nasza firma doświadczyła podczas wieloletniej współpracy.

Jestem przekonana, że Biuro Rachunkowe BRES może stanowić wzór dla firm działających w branży, dlatego z czystym sumieniem polecam Biuro Rachunkowe BRES wszystkim, którzy poszukują partnera w dziedzinie obsługi kadr i księgowości.

 

Krystyna Witczak
Prezes Zarządu

J. N. W. RENOVATION BATIMENT

"W ramach świadczonych usług biuro rachunkowe BRES prowadzi rachunkowość i płace mojej firmy, jak również zapewnia bieżące wsparcie w zakresie doradztwa ekonomicznego i finansowego. Kompetencja, fachowość i doświadczenie pracowników zapewniają najwyższy poziom obsługi zarówno w trakcie codziennej współpracy, jak podczas przeprowadzanych kontroli podatkowych. Z całą pewnością mogę polecić BRES Księgowość i Podatki Sp. z o.o. innym podmiotom."

Waldemar Andrzejczuk
Właściciel
J. N. W. RENOVATION BATIMENT
Usługi Budowlano- Remontowe

Media Profit Sp. z o.o.

Firma współpracuje z biurem rachunkowym BRES od 2014 roku 
i przez cały okres współpracy Biuro cechowało się wyjątkowym profesjonalizmem i kompetentnym podejściem do powierzonej pracy oraz dużym zaangażowaniem.

W całym okresie współpracy nie zanotowano żadnych skarg
i reklamacji sporządzonych dokumentów, oraz punktualności
w ich składaniu we właściwych urzędach.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Biura Rachunkowego BRES każdemu przedsiębiorcy, który ceni sobie spokój i poczucie bezpieczeństwa w biznesie.

Dariusz Głaz
Pełnomocnik

EFEKTYWNE BIURO KSIĘGOWE TO OSZCZĘDNOŚĆ
PIENIĘDZY I CZASU. ZADZWOŃ I SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ. 
+48 58 738 07 74

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz i wyślij - odpowiemy jeszcze dziś!